Šaľa nad naše sily

Vo viac než slušne zaplnenej domácej hale sme privítali v rámci 13. kola hádzanárky HK Duslo Šaľa. Pred domácim publikom sme sa v novom kalendárnom roku predstavili premiérovo, a tak sme chceli našich fanúšikov potešiť. Úvod stretnutia zachytili lepšie hostky. Vypracovali si 4- gólový náskok, no v prvom dejstve sme boli Šali vyrovnaným súperom a do kabíny sa odchádzalo za stavu 10:14 pre Šaľu. Hosťujúce hráčky pokračovali aj po prestávke vo svojej rýchlej a kombinačnej hre a definitívne nás zlomili v rozmedzí 48. až 54. minúte, keď šnúrou 7 gólov rozhodli o výsledku stretnutia.

HK RMK Bánovce nad Bebravou - HK Duslo Šaľa 21:34 (10:14)
Zostava a góly Bánoviec: Sakalošová, Bežová, Čížová, Michnová 10, Bridová, Hanová, Srncová 1, Hrubá, Galková, Ráciková, Turková, Šipláková 2, Obstová 1, Matušincová 6, Obstová K 1.
Tréner: R. Makýš
ZVD: J. Mačuga

19.01.2018 vycestujeme na palubovku úradujúceho českého majstra, DHK Baník Most. Séria ťažkých zápasov teda pokračuje. Nepredáme ale kožu lacno, fandite aspoň na diaľku! :)

Ďakujeme Vám, milí priaznivci bánovskej hádzanej, že ste s nami :)