Naše Most neprekvapili

Na horúcej pôde DHK Baník Most sme dnes nastúpili s odhodlaním predviesť peknú hádzanú. Domáci organizátori halu najskôr riadne vychladili, aby na nás domáci "Černí Andělé" mohli za vídatnej pomoci svojich fanúšikov vletieť.

V prvom polčase si strelecký účet v klube otvorila naša dorastenka Galková, ktorej sa k premiérovému gólu podarilo pridať aj náš v súťaži jubilejný 300. gól, ktorým znižovala na 9:4. Domáce hráčky si ustrážili aktívnym prístupom prvý polčas, triumfovali 16:9. Do druhého polčasu domáci tréner svoju zostavu premiešal. Bánovčanky podľahli svojmu súperovi o 8 gólov, keď sa stelecky najviac darilo Alžbete Obstovej so 7 gólmi. Strelecky v našom drese sa premiérovo presadila v druhom polčase aj z Partizánskeho hosťujúca Kráľová.

DHK Baník Most - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 30:22 (16:9)

Zostava a góly Bánoviec: Sakalošová, Bežová, Michnová 5, Srncová, Hrubá 1, Galková 2, Ráciková 1, Šipláková, Obstová A. 7, Matušincová 2, Obstová K. 3, Kráľová 1.

Tréner: R. Makýš

ZVD: J. Mačuga