V pohári o gól smutnejší

V rámci štvrťfinále slovenského pohára nás v stredu 12.12.2018 čakal líder prvoligovej tabuľky HC Tatran Stupava. Domáci celok sa chcel na naše dievčatá, v zostave už aj s novou posilou Minárechovou, vytiahnuť a úvodné minúty tomu aj nasvedčovali. Stupava viedla o sedem či osem gólov, naše dievčatá gólmi Alžbety Obstovej a Matušincovej skorigovali na polčasových 16:10. Tréner Hradil musel bánovčankám dôrazne dohovoriť. V posledných pätnástich minútach zápasu sme konečne začali náskok domáceho Tatrana sťahovať. Domáce hráčky znervózneli, minútu pred koncom stretnutia sa nám podarilo vyrovnať. Šťastnejšími hráčkami tohto stretnutia sa napokon ale predsa len stali stupavčanky. Jediný gól rozhodol, že do záverečného "Final Four" Slovenského pohára na náš úkor postúpila Stupava.

Záznam stretnutia si môžete pozrieť TU.

HC Tatran Stupava - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 28:27 (16:10)

Zostava a góly Bánoviec: A. Bežová, Pokorná - Michnová 5, Bencová 1, Bridová, Ráciková, Turková 2, Hollá 3, H. Galková, A. Obstová 4, Matušincová 11/4, K. Obstová 1, Ďuračková, Minárechová

Tréner: M. Hradil

ZVD: M. Nagy