Zo Šale s prehrou

Favoritom stretnutia boli domáce hráčky Dusla. Už od prvých minút potvrdzovali túto úlohu a cez 30 technických chýb našich dievčat nám nedovolilo pomyslieť v sobotu 19.10.2019 na lepší výsledok. Nič na tom nezmenila ani zlepšená hra v druhom polčase či viaceré výborné zákroky brankárky Rehušovej. V ďalšom kole privítame na domácej palubovke v sobotu 26.10.2019 o 18:00 DHC Sokol Poruba.

HK Slovan Duslo Šaľa - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 42:20 (22:6)

Zostava a góly Bánoviec: Pokorná, Rehušová - Matejíková, Pavlovská, Z. Galková 1, Ráciková 1, Michaličková 1, M. Bežová 2, Šipláková, Griffiths, Krajčíková 3, Escherová 1, V. Žitňanová 6/2, H. Žitňanová 5

Tréner: R. Makýš

ZVD: J. Mačuga

Funkcionár: A. Bežová