Víťazná šnúra už 7-zápasová!

Stretnutiami 7. kola pokračovala cez víkend 1. liga v hádzanej žien. Naše dievčatá, tróniace od prvého kola na prvej priečke tabuľky, privítali v netradičnom čase - v nedeľu o 15:00 hráčky DHK-71 Nesvady. Favoritom stretnutia bol náš výber trénera Richarda Makýša, ktorý papierový predpoklad napĺňal od úvodného hvizdu, keď v 9. minúte viedol už 7:0. 10-gólový polčasový rozdiel sa s pribúdajúcim časom v druhom dejstve ešte navyšoval a domáce publikum si v poslednej minúte vychutnalo aj jubilejný 40. gól v sieti súpera, keď po krásnej akcii dala bodku za stretnutím Ráciková. Aj po siedmych kolách sú v súťaži 3 celky, ktoré dosiaľ ani raz nezaváhali, no najlepšie skóre rozhodlo, že prvé miesto patrí aj naďalej práve našim dievčatám.

Najbližšie ligové kolo odohráme v sobotu 12.11 v Prešove, no už v STREDU 9.11 o 18:30 privítame na domácej palubovke v rámci štvrťfinále Slovenského pohára HK Slovan Duslo Šaľa

HK Sokol Bánovce nad Bebravou - DHK-71 Nesvady 40:22 (21:11)

Zostava a góly Bánoviec: A. Bežová, Vlčková - Michaličková 5/2, Galková 7, Aujeská 1, Krajčíková 5, M. Bežová 7/1, Šipláková, Líšková 6, Plachá, Ráciková 9
Tréner: R. Makýš
ZVD: J. Váňová