Slavia s vysokým víťazstvom v Bánovciach

Keď v 4. minúte skórovala A. Obstová na 2:1 v prospech Bánoviec, málokto v hale tušil, čo sa bude diať. 20 nevynútených chýb, 9 nastrelených konštrukcií brány a takmer bezchybná streľba hostiek znamenali jednoznačné víťazstvo druhého celku MOL ligovej tabuľky. Po zápase sa tréner Makýš do televíznej kamery ospravedlnil bánovskému divákovi a nám zostáva len veriť, že sobota 14.04.2018 bola pre HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou len "dňom blbec" a ďalší zápas bude diametrálne odlišný od toho so Slaviou Praha.

Do karát nám zahral výsledok z Trenčína, odkiaľ si 2 body odniesla Šaľa, čo pre bánovského diváka znamená, že už jedno kolo pred koncom základnej časti MOL ligy vie, že prehra s DHC Slavia Praha nebola posledným vystúpením dievčat na domácej palubovke. Na minimálne dve domáce stretnutia sa môžeme teda ešte tešiť.

Bánovce do toho!

HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou - DHC Slavia Praha 19:39 (9:19)

Zostava a góly Bánoviec: Sakalošová, Bežová, Čížová, Kucharčík, Michnová 5/2, Bencová 2, Bridová, Srncová 4, Ráciková 1, Turková 1, Hollá 1, Hullmanová, Váňová, Šipláková, A. Obstová 1, Matušincová 4.

Tréner: R. Makýš

ZVD: J. Mačuga 

 

Výsledky MOL liga

KontaktyNájdete nás na

  Radlinského 10,
Bánovce nad Bebravou, 95701

  www. hadzanabanovce.sk

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  +421 903 869 962