Na pôde favorita sme neprekvapili

Vo 4. kole MOL-ligy sme cestovali na horúcu palubovku Šale. V druhej minúte stretnutia sme sa gólom Alžbety Obstovej z ľavého krídla dostali do vedenia, no to bolo prvý a poslednýkrát v tomto stretnutí. Domáce hráčky rýchlo získali komfortný 6-7 gólový náskok a my sme sa v zápase trápili. Začiatok druhého polčasu to len podčiarkol. Hluchá 9-minútovka druhého dejstva znamenala už 12-gólový šaliansky náskok. Domáce hráčky spohodlneli, naše dievčatá sa zomkli a vďaka štyrom premeneným trhákom Hollej sme sa vrátili do zápasu. Výborná 20-minútová pasáž (od 40. minúty až do konca stretnutia) ani kvalitný výkon brankárky Sakalošovej (36% úspešnosť zákrokov), však na lepší výsledok nestačili.

HK Slovan Duslo Šaľa - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 30:21 (15:8)

Zostava a góly Bánoviec: Sakalošová, A. Bežová, Vlčková - Michnová 1/1, Bridová, M. Bežová, Z. Galková 1, Ráciková, Turková, Hollá 4, Hullmanová 3, Šipláková 4/2, A. Obstová 3, Matušincová 5, K. Obstová.

Tréner: R. Makýš

ZVD: J. Mačuga