Prvý domáci zápas v novej sezóne

V rámci 2. kola MOL ligy privítali zverenkyne trénera Makýša hráčky Handball PSG Zlín. Premiérovo sme sa v tomto ročníku predstavili na domácej palubovke, o to väčšia chuť bola badať na našich dievčatách. Takticky sme prvý polčas zvládli, nad českým protivníkom sme viedli najtesnejším rozdielom 9:8. Po zmene strán sa favorit stretnutia prezentoval rýchlejšou hádzanou, väčšou efektivitou pri streľbe a od 40. minúty si udržiaval 3-4 gólové vedenie. Vedenie hráčok Zlína sa nám stiahnuť nepodarilo a 2 body po víťazstve 18:26 putovali do Zlína.

Fotogalériu zo stretnutia si môžete pozrieť na našej FB stránke.

V najbližšom kole cestujeme do Olomouca, kde sa proti miestnej Zore predstavíme v sobotu 14.9 o 17:30.
Na domácej palubovke nás uvidíte až v 4. kole proti SHK Veselí n. Moravou v piatok 20.9 o 18:30.

HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Handball PSG Zlín 18:26 (9:8)

Zostava a góly Bánoviec: Pokorná, Rehušová - Matejíková 1, Pavlovská, Žáčiková 1/1, Z. Galková 1, Michaličková 1, M. Bežová 4, Váňová, Šipláková 1, Griffiths, Escherová, Schwarzová 1/1, Holíncová 4, V. Žitňanová 1/1, H. Žitňanová 3

Tréner: R. Makýš

ZVD: J. Mačuga