V Nitre prehra starších žiačok

Pod vedením p. trénerky Spaščukovej sa staršie žiačky nášho klubu predstavili v Nitre, kde sa v nedeľu 25.02.2018 o 12:00 stretli s domácimi rovesníčkami UDHK.

Vo vyrovnanom prvom polčase prebrali opraty stretnutia do svojich rúk domáce dievčatá v 20. minúte, keď si postupne začali vypracovávať prvopolčasový 4-gólový náskok 12:8. A hoci sme sa gólmi Beňovej, Aujeskej a Brezovskej snažili v úvode druhého dejstva dotiahnuť na súpera, domáce hráčky vždy dokázali na našu snahu gólovo zareagovať. 4 vylúčenia, druhopolčasové 3 nepremenené 7-metrové hody a problémy presadiť sa cez 3 nitrianske vysoké spojky znamenali, že sa nám Nitru zdolať nepodarilo a podľahli sme 25:17.

UDHK Nitra - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 25:17 (12:8)

Zostava a góly Bánoviec: Maninová, Líšková 1, Krížová, Beňová 2, Aujeská 4, Križanová, Maděránková 2, Mikušová, Duchoňová 6/2, Balátová, Blaškovičová, Brezovská 2.

Trénerka: N. Spaščuková

ZVD: J. Líšková