Staršie žiačky Nesvád v Bánovciach bez šance

Staršie žiačky HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou privítali na domácej palubovke hráčky ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ. Už úvodná minúta naznačila, akým smerom sa bude zápas uberať. Gólmi Líškovej, Duchoňovej a Beňovej sme si zabezpečili pohodlné vedenie 5:0. Súperkám sme gólovo stále utekali, na polčasových 14:5 zvyšovala v poslednej minúte prvého dejstva Križanová

Po zmene strán dievčatá nepoľavili, na bránku Nesvád sa valil jeden útok za druhým, a tak svoj priestor v zápase mohli dostať aj vekom mladšie žiačky Krížová s Mikušovou. A hoci posledné slovo mali hostky, na našom presvedčivom víťazstve to nič nepokazilo.

HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ 25:10 (14:5)

Zostava a góly Bánoviec: Maninová, Mikušová, Líšková 9, Krížová, Beňová 3, Ondrušková, Križanová 1, Blaškovičová, Maděránková 1, Duchoňová 10, Balátová, Bátorová, Brezovská 1, Spaščuková.

Trénerka: N. Paulovičová

ZVD: E. Beňová