Záver zápasu rozhodol

Staršie žiačky HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou nastúpili v nedeľu 21.10. v pomerne neskorom čase, o 17:15, proti hráčkam UDHK Nitra. V úvodnom dejstve rozhodkyne stretnutia odpískali osem 7-metrových hodov, až 6 proti nášmu družstvu. Do šatní sa odchádzalo za takmer vyrovnaného stavu. Hneď v úvode druhého polčasu nás Krížová tromi gólmi poslala do vedenia, pričom až do poslednej desaťminútovky sa oba celky ťahali gól za gólom. Záverečné minúty patrili domácim a my sme tak z Nitry odchádzali porazení.

UDHK Nitra - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 26:22 (12:11)

Zostava a góly Bánoviec: Mikušová - Krížová 6/1, Beňová, Aujeská 6/1, Ondrušková 2, Križanová 5/1, Blaškovičová, Maděránková 3, T. Nagyová, Buláková, Zajacová, Bátorová, Kmeťová, Šebeňová.

Trénerka: N. Paulovičová

ZVD: E. Beňová