So Šaľou nerozhodne

Netradične - v piatok - privítali staršie žiačky nášho klubu rovesníčky zo Šale. V gólovo bohatom prvom polčase sme v poslednej päťminútovke vďaka 6-gólovej sérii odchádzali na polčasovú prestávku spokojnejší. Po zmene strán sme náš náskok zvýšili až na rozdiel ôsmych gólov (26:18). Hostky však reagovali 5 a 4 gólovou sériou, znervózneli sme a dve minúty pred koncom stretnutia bola Šaľa razom vo vedení. Aujeská v poslednej minúte vyrovnala. Záverečný tlak hostiek sa nám podarilo ustáť a zo stretnutia sme si odniesli bod.

HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slovan Duslo Šaľa B 30:30 (21:15)

Zostava a góly Bánoviec: Beňová 2, Aujeská 12/3, Ondrušková 5, Križanová 6, Blaškovičová 3, Maděránková 2, K. Spaščuková, Kmeťová, Buláková, Bridová

Trénerka: N. Paulovičová

ZVD: E. Beňová