Dorastenky s vysokým víťazstvom proti Vranovu

S úmyslom vrátiť sa na víťaznú vlnu po 2-zápasovej sérii prehier nastúpili staršie dorastenky HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou na palubovke MŠK Vranov nad Topľou. Počas úvodných "oťukávacích" minút skórovalo raz jedno raz druhé družstvo. S pribúdajúcimi minútami naše dievčatá súperovi odskakovali na čoraz vyšší gólový rozdiel, v posledných sekundách prvého polčasu zvyšovala Bežová na 12:20 a do druhého dejstva sme mohli ísť v maximálnej psychickej pohode. V tempe sme ani po zmene strán nepoľavili a z Vranova sme si tak odviezli zaslúžené 2 body.

MŠK Vranov nad Topľou - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou / Partizánske 19:35 (12:20)

Zostava a góly Bánoviec: Pokorná, Sondorová - Líšková 3, Stopková, Števanková 2, Kobulnická 4, M. Bežová 10/1, Žáčiková 1, Z. Galková 3, Paulová 4, H. Galková 4, Ráciková 4.

Trénerka: N. Paulovičová

ZVD: M. Boďová