V Bytči vybojované dva body

Dôležitý zápas proti súperovi, na palubovke ktorého sa hrá vždy ťažko. Dorastenky HK Sokol Bánovce nad Bebravou sa v sobotu od 17:00 predstavili v Bytči. Gólmi Bežovej sme sa dostali hneď od úvodného hvizdu do vedenia, ktoré sme do polčasovej prestávky dokázali udržať a do šatní sme odchádzali s päťgólovým vedením. Po zmene strán sa prebralo domáce obecenstvo, ktoré začalo hnať svoje dievčatá za vyrovnaním. Aj vďaka desiatim odpískaným "sedmičkám" proti nám sa hráčky Bytče na konci 50. minúty dotiahli na rozdiel jediného gólu. Bánovčanky však kontrovali tromi gólmi za sebou, Bytčianky ale odpovedali rovnakou mincou. Minútu a pol pred koncom svietilo na ukazovateli skóre opäť bánovské len najtesnejšie vedenie. V slušnom zápase (len jedna vylúčená hráčka) sme napokon urvali víťazstvo pre seba a dôležité dva body tak putovali do Bánoviec.

MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 29:32 (14:19)

Zostava a góly Bánoviec: Pokorná, Sondorová - Líšková, Stopková, Števanková, Ráciková 1, Kollárová 1, M. Bežová 12/2, Žáčiková 8/1, Z. Galková 9, Paulová, Escherová 1

Trénerka: N. Paulovičová

ZVD: M. Boďová