Z Košíc s 2 bodmi

Ďaleká cesta do Košíc čakala naše dievčatá v rámci 2. kola 1. ligy žien. Hoci sme v tomto stretnutí nastúpili v úlohe favorita, rozbiehali sme sa pomaly. Celý prvý polčas sa góly na oboch stranách pravidelne striedali, a tak sa do šatní odchádzalo za stavu 14:15 pre nás. Hoci úvod druhého dejstva vyšiel lepšie domácim hráčkam, v 45. minúte sme vývoj zápasu už ovládli. Desaťgólový rozdiel spríjemnil viac než 4 hodinovú cestu domov. V najbližšom kole privítame na domácej palubovke ŠKP Bratislava - v sobotu 25.9 od 18:00.

ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 27:37 (14:15)

Zostava a góly Bánoviec: Vlčková, A. Bežová - Paulínyová 6, Aujeská 3, Ráciková 3, Michaličková 2, M. Bežová 14/1, Šipláková, Žáčiková, Plachá 1, Lintnerová 7/2, Stopková 1
Tréner: R. Makýš