Prvá prehra v ročníku

Súboj dvoj nezdolaných. Derby zápas. Bánovce verzus Topoľčany. V sobotu o 18:00 si bánovecký divák prišiel na svoje. Hostky ťahajúce šnúru 4 víťazstiev prišli do Bánoviec prekaziť našim dievčatám tú ich, trojzápasovú víťaznú sériu. Skúsenejšie Topoľčianky nám odskočili v druhej polovici prvého polčasu a do kabíny tak odchádzali s 5 gólovým vedením. Naše dievčatá však nezložili zbrane a po impulze z hľadiska sa im podarilo dostať sa na začiatku 52. minúty gólom Lintnerovej na rozdiel jediného gólu. Následné prísne vylúčenie Šiplákovej "žochárky" využili a odskočili nám o štyri góly. Hra vabank s osobnou obranou od polovice ihriska v posledných dvoch minútach želaný úspech nepriniesla, no naše dievčatá si za svoj predvedený výkon zaslúžia uznanie.

HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKP Topoľčany 26:31 (10:15)

Zostava a góly Bánoviec: A. Bežová, Adameová - Paulínyová 5/2, Horňanová, Aujeská 1, Galková 3, Ráciková, Michaličková 2/1, Šipláková, Žáčiková 2, Plachá, Ondrušková, Lintnerová 8/4, Líšková, Kováčiková 1
Tréner: R. Makýš