Dobrý výkon starších žiačok proti Štúrovu

Chvíľu po mladších žiačkach nastúpili proti MŠO Štúrovo aj staršie žiačky HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou. Do zápasu vstúpili Bánovčanky suverénne, keď od úvodných minúť viedli o 4-5 gólov. V prvom polčase pribudla na listinu zranených hráčok dovtedy dvojgólová Stopková. Polčas sme ovládli 12:8. V druhom dejstve excelovala najmä Aujeská, ktorá rušila trháky Štúrovčaniek, hýrila aktivitou v obrane aj útoku. Bánovské staršie žiačky tak pomstili svoje mladšie spoluhráčky a zdolali Štúrovo 24:18.

HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou - MŠO Štúrovo 24:18 (12:8)

Zostava a góly Bánoviec: Maninová, Líšková 6, Krížová 1, Aujeská 9, Stopková 2, Križanová 1, Blaškovičová 3, Maděránková 1, Balátová 1, Spaščuková, Bátorová.

Trénerka: N. Paulovičová

ZVD: E. Beňová